czwartek, 30 sierpień 2018 21:29

Własny biznes bez składek ZUS

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Własny biznes bez składek ZUS

Firma bez opłat czy to jest możliwe?

Czy zastanawiali się Państwo kiedykolwiek nad rozwojem swojej firmy, ale przed tym przedsięwzięciem powstrzymywał Państwa brak wystarczających środków? Zapewne tak. A jak by Państwo zareagowali, gdybyśmy powiedzieli, że jest to możliwe do osiągnięcia i to prostym sposobem?

Aktualna wysokość składek ZUS wraz z ubezpieczeniem chorobowym, którą każdy przedsiębiorca musi zapłacić, wynosi 1232,18 złotych za każdy miesiąc. W przypadku osób prowadzących firmę krócej niż 24 miesiące to kwota 520,09 złotych. Roczne obciążenie budżetu przedsiębiorcy z tytułu obowiązkowych opłat wynosi nawet 14786,16 złotych w przypadku działalności o stażu wynoszącym ponad 2 lata a także 6241,08 złotych w przypadku przedsiębiorstw, których działalność nie przekroczyła 24 miesięcy.

Czy chcieliby Państwo zainwestować te środki w rozwój swojej firmy, zamiast przekazywać je do ZUS? Prosimy zatem czytać dalej.

Działalność UniDot.pl

Firma bez ZUS wydaje się być niemożliwa i leży zapewne w sferze marzeń każdego jej właściciela. Wyprzedzając Państwa oczekiwania, pragniemy przedstawić naszą innowacyjną ofertę, której program może objąć wszystkich właścicieli działalności gospodarczych w Polsce.

Dzięki UniDot.pl będą mogli Państwo obniżyć koszty prowadzenia swojej firmy nawet o 1232,18 złotych miesięcznie a dodatkowo, oprócz tej znaczącej oszczędności - otrzymywać dodatkowe świadczenia.

Cała koncepcja firmy, pod kątem prawnym, opiera się na rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004. Jest ono podstawą prawną do wyłączenia właścicieli firm z obowiązku opłacania składek ZUS, które są narzucone przez polski system ubezpieczeń społecznych.

Historia założyciela UniDot.pl

Firma UniDot.pl powstałą na skutek własnych doświadczeń wynikających z szukania oszczędności w kosztach prowadzenia działalności gospodarczej. Właściciel aktualnego UniDot.pl opracował innowacyjny i autorski projekt, który jak się okazało jest wolny od wad prawnych i zapewnia bezpieczeństwo. Założyciel UniDot.pl mieszkający na stałe w Holandii,   prowadził firmę jednoosobową Polsce. W związku z tą działalnością, jak każdy przedsiębiorca, musiał odprowadzać obowiązkowe składki ZUS. Koszty były niemałe, więc zaczął szukać legalnego rozwiązania mającego na celu ich znaczne zmniejszenie. Po długim czasie udało się znaleźć idealne rozwiązanie, które zresztą szybko było zweryfikowane przez życie, ponieważ ZUS wszczął kontrolę firmy, podczas której starał się wykazać nieprawidłowości wynikające z rzekomego unikania opłat - wezwał do zapłaty zaległych składek wraz z ich odsetkami. Założyciel UniDot.pl był na tę ewentualność przygotowany – dysponował odpowiednimi dokumentami, a w szczególności drukami A1 (wcześniej E-101) uzyskanymi z holenderskiego urzędu SVB.  Podczas kontroli ZUS zarzucił zatrudnienie pozorne, kontrolował miejsce siedziby firmy, a także podjął korespondencję z holenderskim  celem weryfikacji statusu holenderskiego ubezpieczenia. SVB skontaktował się z  Belastingdienst (holenderskim urzędem skarbowym) i ustalił stan faktyczny, wykluczając zatrudnienie pozorne. Po wszystkich czynnościach sprawdzających ZUS musiał podjąć decyzję o cofnięciu wezwania do zapłaty.

Na jakie oszczędności i benefity można liczyć?

Roczne podstawowe oszczędności, wynikające z braku konieczności płacenia składek, mogą wynieść nawet 26635,32 złote w sakli roku. A na jakie dodatkowe benefity można liczyć?

W Polsce rodziny posiadające dwójkę i więcej dzieci mogą korzystać z rządowego programu 500+. Toeretycznie jest także możliwość otrzymania zasiłku na pierwsze dziecko, lecz progi dochodowe są tak postawione, że niezwykle trudno ich nie przekroczyć i otrzymać takie świadczenie. Współpracując z nami, firma bez ZUS to dopiero początek finansowej rewolucji w Państwa gospodarstwie domowym. System UniDot.pl umożliwia Państwu uzyskanie nawet 1500 złotych miesięcznie już na  pierwsze  dziecko, dzięki programowi 1500+.

Jakie kryteria należy spełnić, aby móc skorzystać z naszej pomocy?

 • Posiadanie własnej działalności gospodarczej zarejestrowanej w Polsce
 • Podpisanie umowy i przystąpienie do Programu na okres co najmniej 12 miesięcy.
 • Numer Sofi (BSN). W przypadku jego braku wymagany jest jednorazowy wyjazd do Holandii (Sofi/BSN to odpowiednik polskiego numeru NIP).
 • Posiadanie konta w holenderskim banku ING (konto płatne ok 5€/kwartał).
 • Chęć podjecia pracy weekendowej w Holandii - 2 dni w miesiącu z wynagrodzeniem 145,66€ brutto.
 • W przypadku posiadania dzieci, wymagane jest zawarcie umowy dotyczącej obsługi zasiłku rodzinnego Kinderbijslag.

W Holandii,  urząd SVB przewiduje wpłatę świadczenia o nazwie kinderbijslag na każde dziecko i to bez względu na to, w jakiej sytuacji materialnej znajduje się rodzina. Zasiłki są nieopodatkowane i w przypadku rodziny z większą niż jedno liczbie dzieci – odpowiednio zwielokrotnione. Wysokość świadczenia uzależniona jest od wieku w jakim znajduje się dziecko i może wynieść od 201€ do 287€ kwartalnie, czyli w sakli roku, rodzina może liczyć na dofinansowanie kwotą 1148€. Mało tego, nasza firma pomoże Państwu uzyskać także dodatkowe świadczenie  - kingebonden budget (KGB) dla rodziców wspólnie wychowujących dziecko w kwocie do około 115€ miesięcznie, a dla samotnych w wysokości 258€ co daje kwotę nawet 3101€ w skali roku.

Aspekt prawny

Chcemy Państwu zagwarantować, że firma UniDot.pl działa całkowicie legalnie opierając się na aktualnych przepisach obowiązującego prawa.

Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możemy zagwarantować Państwu:

 • Uczciwość
 • Legalność
 • Wsparcie w przypadku kontroli z ZUS
 • Duże zyski
 • Wsparcie w wyrejestrowaniu z ZUS, zatrudnieniu w Holandii, organizacji transportu między krajami
 • Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne całej rodziny
 • Dodatkowe korzyści finansowe z przystąpienia i uczestnictwa w naszym autorskim Programie Alumni.
 • Uzyskanie holenderskiego ubezpieczenia zdrowotnego o wartości do 93,85 € miesięcznie, obowiązującego na terenie całej Unii Europejskiej.
 • Legalną umowę o pracę oraz comiesięczny przelew na konto - nie jest to umowa pozorna.
 • Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów takich jak: kopia lub skan wpisu do ewidencji działalności gospodarczej CEIDG, kopia lub skan decyzji o nadaniu nr NIP, kopia lub skan decyzji o nadaniu nr REGON, kopia lub skan dwóch stron dowodu osobistego, bezpłatne wypełnienie wniosku o zorgtoeslag.


Dzięki pracy w Holandii (a wystarczy jeden weekend w miesiącu aby otrzymać taki status), nabywa się prawo do wszystkich świadczeń przeznaczonych dla dzieci. Dla osób nie posiadających numeru SoFi (BSN) jesteśmy w stanie zorganizować wyjazd do Holandii w celu jego uzyskania a także założenia holenderskiego konta bankowego.

Wracając do pytania rozpoczynającego artykuł…

Tak! Posiadanie firmy bez ZUS jest możliwe, a  decydując się na współpracę z nami mogą Państwo liczyć na dodatkowe dochody, które spożytkowane na dowolny cel podniosą z pewnością komfort życia całej rodziny, zagwarantują bezpieczeństwo i spokój ducha. Dodatkowe środki, na które mogą Państwo liczyć są pozyskiwane zgodnie z obowiązującym w Holandii prawem, a z kolei polskie prawo przewiduje możliwość niepłacenia składek ZUS-u pod warunkiem zatrudnienia zagranicą. Z naszą firmą mogą Państwo zagwarantować sobie roczne wpływy w wysokości nawet 26635,32 złotych.

Opłaty

Podpisując umowę z naszą firmą, wyrażają Państwo zgodę na otrzymanie przez naszą firmę wynagrodzenia w zamian za szereg oferowanych usług, wsparcia merytorycznego, prawnego a nawet zorganizowania przejazdów koniecznych do załatwienia wszelkich formalności związanych z zakresem naszej umowy.

 • Opłata miesięczna za uczestnictwo w programie to 499 zł brutto.
 • W przypadku uzyskania świadczeń socjalnych z Holandii pobieramy 15% uzyskanej kwoty, nie mniej niż 99€ kwartalnie.
 • Umowa zawierana jest na minimum 12 miesięcy.

Jeśli chcą Państwo spełnić swoje marzenia lub znaleźć się o krok bliżej ku ich spełnieniu – zapraszamy do kontaktu !

Pisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoń na nr: +48 4500 44100. Odpowiemy na każde pytanie.

Czytany 240 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 13 listopad 2018 22:16

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.