wtorek, 25 wrzesień 2018 18:06

Legalna Optymalizacja ZUS 2019

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Legalna Optymalizacja ZUS 2019

Prawne aspekty firmy bez ZUS - Legalna Optymalizacja ZUS 2019

Każdy przedsiębiorca chciałby ułatwić sobie życie i prowadzić działalność gospodarczą bez ZUS. W związku z tym, chcąc zaspokoić owe potrzeby i spełnić marzenie większości właścicieli przedsiębiorstw Unidot.pl stworzyło przełomową ofertę skierowaną do przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją działalność gospodarczą na terenie Polski. Już od dzisiaj możliwe jest zmniejszenie kosztów ponoszonych miesięcznie na prowadzenie swojej firmy, o nawet 1232,18 zł, z tytułu odprowadzania składek do ZUS, ale również możliwe jest otrzymywanie dodatkowych świadczeń.

Nierealne? Ani trochę! Zupełnie możliwe i przede wszystkim legalne jest zwolnienie z płacenia obowiązkowych składek ZUS. Wszystko to umożliwione jest dzięki rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego oraz Rady nr 883/2004 z dnia 29.04.2004 roku. Rozporządzenie to jest prawną podstawą przy pomocy której ZUS wyłączyć może właściciela firmy jako przedsiębiorcę z polskiego systemu ubezpieczeń społecznych.

Obecna wysokość składek odprowadzanych do ZUS

Aktualnie wysokość podstawowej składki to 1232,18 złotych na miesiąc - liczona jest ona wraz z ubezpieczeniem chorobowym. Jeszcze nie tak dawno wynosiły one 1172,56 zł. Natomiast, składki tzw. obniżone, które płacą przedsiębiorcy prowadzący swoją działalność gospodarczą nie dłużej niż dwa lata, wynoszą 520,09 zł wraz z ubezpieczeniem chorobowym. Dla porównania, w roku 2017 wynosiły one 487,90 zł.

Sumując, w ciągu roku obciążenie to wynosi aż 14786,16 zł dla składek normalnych, bądź też 6241,08 zł dla składek obniżonych. Od teraz, nie musisz ponosić tych kosztów, a oszczędzone pieniądze możesz zainwestować w rozwój swojej firmy.

Historia Unidot.pl

Unidot.pl to mój autorski projekt, który wystartował w 2006 roku. Również w tym roku założyłem pierwszą firmę w Polsce. Ponadto, w tym samym czasie mieszkałem w Holandii i tam prowadziłem jednoosobową działalność gospodarczą, co umożliwiło mi prowadzenie swojej pierwszej firmy bez ZUS.

Działalność na terenie Polski wymuszała na mnie comiesięczne odprowadzanie obowiązkowych składek ZUS. W związku z tym zacząłem poszukiwanie legalnego rozwiązania na to, by składki te obniżyć w sposób maksymalny, bądź też nie płacić ich wcale.Długie analizy aktów prawnych pozwoliły mi na przekonanie się, że sposoby takie istnieją, są w pełni legalne i bezpieczne, co potwierdziła kontrola dwa lata później w mojej firmie.

ZUS zarzucił mi wtedy, że nie płaciłem składek obowiązkowych i tym samym nakazał ich zapłatę wraz z odsetkami karnymi. Jednakże, wcześniej odpowiednio się przygotowałem, przewidując taką sytuację - i tak, przekazałem do ZUSu odpowiednie papiery (zwłaszcza druk A1, znany wcześniej jako E-101), które uzyskałem z holenderskiego SVB. W związku z tym ZUS zmuszony był odwołać swoją decyzję o nakazie płatności składek. 

Podczas trwania całego postępowania wyjaśniającego ZUS na bieżąco korespondował z SVB by ustalić mój status "osoby ubezpieczonej" w Holandii. ZUS od razu założył, że jestem osobą nieuczciwą a działalność gospodarcza jaką prowadzę w Holandii jest fikcyjna. Na wniosek ZUSu SVB przeprowadził kontrolę w siedzibie firmy i ustalił realia kontaktując się z holenderskim Urzędem Skarbowym, tym samym wykluczając fikcyjność firmy i zatrudnienie pozorne.

Słów kilka na temat Unidot.pl

Działalność gospodarcza bez ZUS w Unidot.pl jest innowacyjnym rozwiązaniem dla osób samozatrudnionych a także dla wspólników spółek cywilnych. Za pomocą naszego rozwiązania są Państwo w stanie oszczędzić nawet 26635,32 złotych. Jakim sposobem? Przeczytaj "1500+ na dziecko". Oferta jaką Państwu przedstawiamy jest kompleksowa i nie posiada żadnych wad!

1500+ na dziecko

Firma bez ZUS jest tylko początkiem, bowiem decydując się na nasze usługi możemy Państwu zaoferować dużo więcej!

Świadczenie wypłacane w Polsce wynosi 500+ i płacone jest na drugie oraz kolejne dziecko. Rodzice posiadający jedno dziecko (z kilkoma wyjątkami) owego świadczenia nie otrzymują. System Unidot.pl daje Państwu możliwość zdobycia nawet 1500 zł i to już na pierwsze dziecko! W jaki sposób jest to możliwe? Holenderski SVB kwartalny zasiłek rodzinny wypłaca bez względu na ilość dzieci a także sytuację materialną. Jego wysokość uzależniona jest od wieku dzieci i wynosi on od 201 do 287 euro kwartalnie, czyli maksymalnie 1148 euro rocznie. Ponadto, przysługuje Państwu również kindgeboden budget wynoszący 115 euro miesięcznie dla rodziców, którzy wspólnie wychowują dziecko, a także 258 euro dla rodziców, którzy samotnie wychowują dziecko (do 3101 euro na rok). Gdy natomiast posiada się dwójkę bądź też więcej dzieci kwoty tych świadczeń są odpowiednio zwiększane. Świadczenia przysługujące na dzieci nie podlegają opodatkowaniu.

Unidot.pl - czy aby na pewno jest legalne?

Firma bez ZUS jest rozwiązaniem w pełni legalnym, bowiem projektując a także ulepszając naszą usługę najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo uczestników projektu. 

Decydując się na współpracę z Unidot.pl oferowany jest Państwu cały pakiet usług takich jak: wyrejestrowanie z ZUS, zatrudnienie na terenie Holandii, transport do oraz z Holandii (bilet na przejazd), a także ubezpieczenie zdrowotne (na dzieci oraz małżonka również) oraz społeczne. Poprzez to, że podjęli Państwo realną pracę nie ma możliwości na to, by ZUS stwierdził, że umowa jest pozorna i nakazał zapłatę składek i odsetek.

Decydując się na pracę w Holandii (chociażby jeden weekend w miesiącu) nabywają Państwo prawo do ubiegania się o świadczenia na dzieci. Dla osób, które nie posiadają numer SoFI (BSN) organizowane są wyjazdy do Holandii by go zdobyć. Ponadto, założone zostaje konto bankowe w ING na które wpływać będą wypłata oraz świadczenia.

Dlaczego warto zdecydować się na Unidot.pl?

Unidot.pl wiąże się z pewnością, bezpieczeństwem oraz sprawdzoną ofertą. Nie są to tylko puste obietnice, ale fakty!

 • Gwarantujemy, że gdy zdecydują się Państwo na naszą ofertę, Wasza składka ZUS obniżona zostanie do 0 zł (druk A1).
 • Gwarantujemy, że w momencie ewentualnej kontroli z ZUS nie pozostaną Państwo sami.
 • Gwarantujemy, że nie będzie konieczności zwracania zaległych składek do ZUS.
 • Gwarantujemy comiesięczny bilet, który dokumentować będzie wyjazdy do Holandii.
 • Gwarantujemy legalną umowę o pracę a także comiesięczny wpływ na konto - nie będzie to umową pozorną.
 • Gwarantujemy, że uzyskają Państwo holenderskie ubezpieczenie zdrowotne w wysokości 93,85 euro miesięcznie, które obowiązywać będzie na terenie całej UE. Ubezpieczenie to jest finansowane w około 90% przez system zorgtoeslag (wniosek składany jest bezpłatnie).
 • Gwarantujemy holenderskie ubezpieczenie społeczne, emerytalne oraz lata składkowe, które proporcjonalne będą do czasu pracy.
 • Gwarantujemy zasiłek rodzinny oraz dodatki.
 • Gwarantujemy szereg innych korzyści finansowych wynikających z przystąpienia oraz uczestnictwa w programie Alumni.
 • Przy naszej pomocy uzyskasz nawet 26635,32 złotych gotówki!

Nasze wymagania:

 • Ofertę kierujemy do osób prowadzących własną działalność gospodarczą w Polsce.
 • Podpisanie umowy oraz uczestniczenie w programie przez przynajmniej 12 miesięcy.
 • Numer Sofi (BSN) - w przypadku nie posiadania go wymagany jest jednorazowy wyjazd do Holandii.
 • Posiadanie konta w ING.
 • Chęć do podjęcia weekendowej pracy na terenie Holandii - 2 dni na miesiąc z wynagrodzeniem 145,66 euro brutto.
 • W sytuacji, gdy posiadają Państwo dzieci wymagane jest zawarcie umowy związanej z obsługą zasiłku rodzinnego.

Potrzebne dokumenty:

 • Kopia/skan decyzji dotyczącej nadania numeru SoFI. Osoby, które go nie posiadają mogą liczyć na naszą pomoc w zdobyciu go.
 • Kopia/skan wpisu do ewidencji działalności gospodarczej CEIDG.
 • Kopia/skan decyzji nadającej numer NIP.
 • Kopia/skan decyzji nadającej numer REGON.
 • Kopia/skan dowodu osobistego - dwóch stron.
 • Wypełnienie wniosku o zorgtoeslag (bez uiszczania żadnych opłat).

Opłaty:

 • Miesięczna opłata za uczestnictwo w programie - 499 zł brutto.
 • W momencie uzyskania świadczenia socjalnego z Holandii pobieramy zaledwie 15% kwoty, jednakże nie mniej niż 99 euro kwartalnie.
 • Umowę zawrzeć należy na minimum 12 miesięcy.

Już od teraz Twoje przedsiębiorstwo funkcjonować może bez ZUS, a przy tym możesz dodatkowo zarobić w Programie Alumni!

Pieniądze jakie dzięki temu zaoszczędzisz przeznaczyć możesz na inwestycję, lokatę czy też po prostu możesz odkładać je na rachunek bankowy.

Jesteś zainteresowany? Zapraszam do kontaktu - pisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoń na nr: +48 4500 44100. Odpowiemy na każde pytanie.

Zapraszamy do współpracy!

Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Optymalizacja  ZUS

Optymalizacja ZUS

Optymalizacja ZUS

Optymalizacja ZUS

Optymalizacja ZUS
Optymalizacja ZUS

Optymalizacja ZUS

Legalna Optymalizacja ZUS 2019

Legalna Optymalizacja ZUS 2019

Legalna Optymalizacja ZUS 2019

Legalna Optymalizacja ZUS 2019

Legalna Optymalizacja ZUS 2019
Czytany 961 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 13 listopad 2018 22:08

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.