UniDot przywiązuje dużą uwagę na bezpieczeństwo otrzymywanych, przetrzymywanych i przekazywanych informacji pomiędzy Klientami.
Poniżej znajdują się informacje, na które powinni Państwo zwrócić szczególną uwagę.

1. Wszelkie informacje i dokumenty pomiędzy UniDot a Klientem, przekazywane są poprzez pocztę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W żadnym wypadku nie przesyłamy jakicholwiek informacji za pomocą innych adresów e-mail.

2. Dokumenty w formie wydruków przesyłamy za pomocą kuriera. Na przesłanych dokumentach znajduje się Twój indywidualny nr Klienta, który został wygenerowany automatycznie przy pierwszym kontakcie z UniDot. Identyczny nr Klienta znajduje się na potwierdzeniu przesłania przez Państwa informacji do UniDot za pomocą formularza kontaktowego, znajdującego się na naszej stronie internetowej http://www.unidot.pl/kontakt

UWAGA!
W przypadku otrzymania informacji lub dokumentów opatrzonych naszym logo, nazwą, adresem itp. z innego adresu e-mail lub otrzymania niespodziewanej korespondencji drogą tradycyjną, prosimy niezwłocznie skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia takich informacji.

Certyfikat RapidSSL

Nasza strona posiada certyfikat Rapid SSL, który zapewnia ochronę naszej strony internetowej i przekazywanych przez nią wszelkich informacji, a także jest gwarantem zachowania poufności przekazywania danych drogą elektroniczną. Dane przesyłane np. za pomocą formularza są zabezpieczone kluczem kryptograficznym do 256 bitów.